NIEUWS

Valence Open Europees Kampioen

Nieuws | 19 maart, 2017

Najaar 1988 zaten wij in dezelfde kleedkamer als Kamakura van de gebroeders Gordeau tijdens de Nederlandse Teamkampioenschappen in Hoogvliet. Onze school heette destijds een poosje Kyokushin Zeeland en we hebben die dag in de tweede ronde verloren van het team van Zutphen o.l.v. Koen Scharrenberg. Rinus moest tegen Remmert de Wit en ik tegen Hans Mars dus dan weet je het wel (zoek die namen maar eens op…).

Voorjaar 2017 en we zijn op bezoek bij Kamakura voor hun Open EK. De partijen worden in de ring afgewerkt en zijn keihard, bijna alles mag. Valence vecht deze dag tegen een ervaren kickbokster die pas met karate is begonnen en wint haar partij overtuigend in 2x 2 minuten. Valence Open Europees Kampioen bij de IBK (International Budo Kai).

Copyright © Karateschool Kiyozumi 2014.
Gerealiseerd door Wesoft Nederland