NIEUWS

FULL CONTACT KARATE CAMP 2015.

Nieuws | 7 juni, 2015

FULL CONTACT KARATE CAMP 2015.
Op vrijdag 5 juni jl. is een zeskoppige delegatie van Kiyozumi vertrokken naar Oostende om deel te nemen aan het eerste full contact karate kamp. Dit weekend stond open voor alle beoefenaars van het full contact karate ongeacht welke organisatie. Dit is een uniek en historisch evenement gebleken. Naast vele levende legendes uit de kyokushin wereld, die men zelden of nooit tegelijk op 1 gelegenheid zult treffen, werd het kamp ook nog eens bezocht door ruim 450 karateka’s. Dit is voor de huidige standaard een ongelooflijk record. Het kamp werd georganiseerd door shihan Coen Spitaels van de shinkyokushin organisatie en de hoofdgast was niemand minder dan shihan Kenji Midori (voormalig wereldkampioen en president van de wereldwijde shinkyokushin organisatie). Het weekend stond vol met trainingen, die gegeven werden door diverse topinstructeurs (bv. Sem Schilt de viervoudig K1 kampioen), waardoor het een zeer inspirerende en leerzame ervaring was voor ons. Ook het inkijkje binnen een andere organisatie en de ontmoetingen met vele oude en nieuwe kyokushin vrienden was een schitterende ervaring. We mochten een sake ceremonie bijwonen waar men de promotie van shihan Koen Scharrenberg vierde en hebben ook het examenvechten van dichtbij mee mogen maken. Dit alles binnen een geweldige sfeer en op een prachtige locatie aan de kust. We kijken met ons team terug op een onvergetelijke ervaring. We were part of it.

Osu,

Andre, Bert, Jan-Willem, Linda, Niels en Walter

imageimage

 

Copyright © Karateschool Kiyozumi 2014.
Gerealiseerd door Wesoft Nederland